Arşivler: Testimonials

Prof. Dr. Ömer Çomaklı (Rektör)

Atatürk Üniversitesi Rektörü sayın Prof. Dr. Ömer Çomaklı; Tesisi “Yeni Nesil Spor Merkezi” olarak adlandırıyoruz. Gelişmiş son teknolojik aletlerle donatılan Spor Merkezinde; Fitness Salonu, Yüzme Havuzu, SPA Alanı, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Banyosu ve Tuz Odası bulunuyor. Tesislerimize öğrencilerimizi, akademik/idari personelimizi  ve tüm Erzurum halkını davet ediyoruz. Tesislerimiz hayırlı olsun.

Prof. Dr. Necip Fazıl Kishalı (Dekan)

Projenin mimarlarından Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı sayın Prof. Dr. Necip Fazıl Kishalı; Yeni nesil modern ekipmanlarla donatılan bu tesis Türk sporuna ve Erzurum halkına çok büyük katkılar sağlayacaktır. Vatanımıza, milletimize ve spor camiasına hayırlı olsun. Öğrencilerimizi, akademik/idari personelimizi, spor takımlarımızı ve tüm Erzurum halkını tesislerimize davet ediyoruz.

Mehmet Altıparmak (Teknik Direktör)

Akhisarspor Teknik Direktörü sayın Mehmet Altıparmak; Gördüğüm en donanımlı tesis. Futbol adamı olarak buraya emek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Hem sporculara hem halka güzel bir tesis kazandırılmış. Bizim öncülüğümüzde her takımın buraları kullanmasını öneriyorum. Avrupa kalitesini ancak böyle tesislerle yakalayabilirsiniz.